^Powrót na górę
  
  
  

2018

Galeria Wydarzeń 2018


Konkurs grupy IV „Najciekawsza ilustracja do książki” – 26.06.2018

Przez cały rok dzieci z grupy IV uczestniczyły w akcji „Plecak pełen przygód”. W ramach tego przedsięwzięcia każde dziecko mogło podarować swoją książkę, do kącika książki w naszej sali. Został zorganizowany również konkurs plastyczny na „Najciekawszą ilustracje do książki”. Wszystkie dzieci wspaniale wywiązały się z tego zadania, a każda praca była ciekawa i niepowtarzalna. Serdecznie wszystkim gratulujemy i dziękujemy za przekazane książki.

View the embedded image gallery online at:
http://przedszkole93.pl/galeria-wydarzen/2018#sigFreeId4c2eb76c56


Zakończenie Roku przedszkolnego – 21.06.2018

Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego to wielkie wydarzenie. Dnia 21 czerwca każda z grup zaprezentowała krótki program artystyczny z głównym tematem przewodnim „Na krakowską nutę”. Oprócz wierszy o tematyce krakowskiej każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności taneczne – nie tylko tańcząc krakowiaka czy poloneza, ale także choreografię tańców nowoczesnych. Ostatnią częścią uroczystości było „Pożegnanie Starszaków”. Grupa III podziękowała Starszakom za wspólną, wieloletnią zabawę i wręczyła upominki na pamiątkę przedszkolnej przygody. Wzruszeniom w tym dniu nie było końca, bo żal odchodzić z przedszkola, choć szkoła nas woła!

View the embedded image gallery online at:
http://przedszkole93.pl/galeria-wydarzen/2018#sigFreeId0b3f32a8c3


Dni Nowej Huty – grupa IV – 09.06.2018

Nieliczna grupa dzieci z IV grupy reprezentowała nasze przedszkole w na Dniach Nowej Huty (radosnym pikniku rodzinnym). Dzieciaki tańczyły i śpiewały piękne piosenki. Zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz upominkami. Serdecznie im gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za przyprowadzenie ich pociech. Tegoroczne święto pokazało, jakie wspaniałe rzeczy dzieją się w naszej dzielnicy oraz jak aktywni są jej mieszkańcy.

View the embedded image gallery online at:
http://przedszkole93.pl/galeria-wydarzen/2018#sigFreeIdd166d4f217


Wystawa owadów – 08.06.2018

Dnia 8 czerwca dzieci z grupy III i IV wybrały się na wystawę „Dni owada” zorganizowaną na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Mieliśmy możliwość obejrzeć imponującą kolekcję motyli, patyczaków, pająków, żuków, ślimaków. Największą atrakcją było zobaczenie żywego okazu pająka ptasznika. Z zaciekawieniem słuchaliśmy opowieści i ciekawostek. A prowadzący z przyjemnością odpowiadali na nasze pytania. Wzbogaciliśmy w ten sposób naszą wiedzę przyrodniczą. Dodatkową atrakcją dla nas było udzielenie wywiadu dla Radia Kraków. Każdy z uczestników wycieczki otrzymał dyplom, który jest pamiątką tej wspaniałej przygody.

View the embedded image gallery online at:
http://przedszkole93.pl/galeria-wydarzen/2018#sigFreeIdbc3c51a4a2


Dzień Dziecka grupa III – 04.06.2018

Gdy Dzień Dziecka nadchodzi skosztować lodów nikomu nie zaszkodzi. Więc Rodzice Julci stają na wysokości zadania i w Restauracji „Santorini ” goszczą nas od rana. Mamy picie, smakowite lody i prezencik dla każdego dziecka na osłodę. W ogródku na zabawach szybko mija czas, bo do przedszkola w dobrych humorach trzeba wracać wraz. Dzieci z III grupy za gościnę dziękują Julci Rodzicom okrzykiem i uśmiechem, bo taki Dzień Dziecka nie przejdzie bez echa.

View the embedded image gallery online at:
http://przedszkole93.pl/galeria-wydarzen/2018#sigFreeId40fff32af8


Wiersze o Nowej Hucie – konkurs rodzinny – czerwiec 2018

Nie jest łatwo wyrazić wierszem swoje odczucia, myśli i poglądy. Jednak takie wyzwania to żaden problem dla Dzieci i Rodziców z naszego przedszkola! Na propozycję ułożenia wierszy na temat Nowej Huty – dzielnicy, w której mieści się Samorządowe Przedszkole nr 93, odpowiedziało wielu uzdolnionych poetów. Bardzo dziękujemy za udział w konkursie i wszystkim serdecznie gratulujemy!

View the embedded image gallery online at:
http://przedszkole93.pl/galeria-wydarzen/2018#sigFreeId63563cd56a

startPrev123456Nextkoniec
Copyright © 2015. Przedszkole 93 w Krakowie Rights Reserved.