^Powrót na górę
  
  
  
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/jaselka1.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/wigilia.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/konkurs szopka.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/kopalnia.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/mikolaj.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/choinkowe.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/mikolajowe igrzyska.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/andrzejki.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/zajecia.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/mis.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/zajecia 2.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/sport.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/teatr.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/szkola.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/straz.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/pasowanie.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/bal jesien.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/konkurs.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/rynek1.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/zlot.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/policja.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/jesien.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/wawel.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/samprz93/public_html/images/sprzatanie.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/jaselka1
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wigilia
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/konkurs szopka
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/kopalnia
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/mikolaj
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/choinkowe
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/mikolajowe igrzyska
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/andrzejki
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zajecia
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/mis
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zajecia 2
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/sport
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/teatr
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/szkola
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/straz
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/pasowanie
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/bal jesien
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/konkurs
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/rynek1
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zlot
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/policja
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/jesien
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wawel
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/sprzatanie

Aktualności


• „Jasełka” – 18.12.2015

Jak co roku wszyscy rodzice mogli nas oglądać w roli aktorów – przedstawialiśmy Jasełka. Dla Nowonarodzonego Jezuska śpiewaliśmy kolędy i tańczyliśmy. Wzruszeni rodzice oglądali nas jak zaczarowani. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne. {gallery}jaselka1{/gallery}


• „Uroczysty Obiad Wigilijny” – 17.12.2015

Dzisiaj uroczysty dzień w naszym przedszkolu „Wigilia”. Wspólny obiad to u nas już od dawna tradycja. Odświętna atmosfera udzieliła się wszystkim i nareszcie mogliśmy zaśpiewać kolędy wraz z zaproszonymi gośćmi. {gallery}wigilia{/gallery}


• Konkurs Rodzinny „Szopka Bożonarodzeniowa” – grudzień

W grudniu został ogłoszony konkurs rodzinny na „Szopkę Bożonarodzeniową”. Szopki były wykonane różnymi technikami i zachwycały swoją pomysłowością. Ozdobiły nasz hol przedszkolny i każdy poczuł magię Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie dziękujemy Rodzicom oraz Dzieciom za tak liczny udział w konkursie.{gallery}konkurs szopka{/gallery}


• "Wycieczka do Kopalni Soli w Bochni"- 11.12.2015

Dnia 11.12.2015r. wszystkie dzieci zwiedziły Kopalnie Soli w Bochni. Szukały ze Skarbnikiem solnego skarbu, poznali pracę górników dawniej i dziś. Każdy wykazał się wielką odwagą zjeżdżając windą w dół. Jednak największą atrakcją była przejażdżka pociągiem „Kubuś”. To była niezapomniana wycieczka!{gallery}kopalnia{/gallery}


• "Mikołaj w Przedszkolu"– 9.12.2015

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym wieku i na całym świecie. Dnia 9.12.2015r. przyjechał również do naszego przedszkola, a na plecach dźwigał ciężki worek z prezentami. Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w szalonej zabawie ze Świętym Mikołajem. Potem nadszedł czas na długo oczekiwane prezenty. Za upominki dzieci odwdzięczyły się uśmiechami, piosenkami oraz wierszykami. Każdy obiecał, że będzie bardzo grzeczny i Święty Mikołaj wróci do nas już za rok. Czekamy na Niego! Ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.{gallery}mikolaj{/gallery}


• „Choinkowe świecidełka” – 7.12.2015

Choinkowe świecidełka zaświeciły na choince w NCK-u. Dnia 7.12.2015r. dzieci z grupy II i III brały udział w przedstawieniu interaktywnym w wykonaniu aktorów Teatru Banasiów. Od teraz dzieci już zapamiętają, że w Święta Bożego Narodzenia i nie tylko, trzeba być dla siebie miłym, dobrym i szlachetnym.{gallery}choinkowe{/gallery}


• „Mikołajkowe Igrzyska Przedszkolaków” – 1.12.2015

We wtorek 1.12.2015 r. dzieci z grupy IV wspólnie z dziećmi z innych przedszkoli brały udział w Mikołajkowych Igrzyskach Przedszkolaków organizowanych przez Centrum Sportu Com-Com Zone, przy ulicy Ptaszyckiego 6. Były różnorodne konkurencje, takie jak: toczenie piłki, skoki w worku, bieg z przeszkodami oraz mecz piłki nożnej. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i duże klocki Lego. To były dla wszystkich niezapomniane zawody sportowe.{gallery}mikolajowe igrzyska{/gallery}

startPrev1234Nextkoniec
Copyright © 2015. Przedszkole 93 w Krakowie Rights Reserved.